Volkswagen versnelt ontwikkeling van betaalbare elektrische auto

Volkswagen wil snel een goedkope elektrische auto ontwikkelen die 20.000 euro zal kosten en in 2027 op de markt komt. De raad van bestuur van de VW Group heeft deze week goedkeuring gegeven voor het model, dat voorlopig ID.1 wordt genoemd.
166,-per maand Gratis voorstel
 
De ID.1 zal "nieuwe normen stellen op het gebied van design, kwaliteit, uitrusting en technologie tegen een aantrekkelijke prijs", aldus VW-topman Oliver Blume woensdag tijdens de algemene vergadering van het bedrijf. "Hiermee laten we zien dat Volkswagen snel, efficiënt en effectief auto's kan ontwikkelen."
 
De ontwikkelingstijd van 36 maanden is aanzienlijk korter dan bij eerdere modellen. Blume benadrukte dat de ID.1 de naam van het bedrijf, wat in het Duits 'auto van het volk' betekent, eer aan zal doen. "De auto weerspiegelt onze merkidentiteit - een echte Volkswagen, gemaakt in Europa voor Europa."

Bron: ANP
Foto: ANP
Gratis voorstel
Over De Autofinancier
De Autofinancier is 25 jaar succesvol actief in het financieren van (bedrijfs)auto's. We houden de lijnen graag kort en de service persoonlijk. Je staat er bij ons nooit alleen voor. We doen het namelijk samen. Op basis van jouw wensen gaan we samen aan de slag om de beste financiering voor jou te vinden. Zo wordt jouw droomauto werkelijkheid.
  • Beoordeeld met 9,2
  • 25 jaar ervaring
De Hypotheekverlener

Even geduld a.u.b.